Курси IT у Харкові

Випускаємо якісних IT-фахівців, відразу готових до працевлаштування

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Очень благодарна Даниилу Вэму за курс, ни разу не пожалела, что выбрала именно Hillel. На занятиях было много полезной информации которая применяется в работе, не было «воды», домашние задания были основаны на практике, это облегчало понимание дела. Даниил на занятиях выкладывается на 200% ,отвечает на все вопросы, даже такой местами «чайник» как я, все понял:) Спасибо большое, уже многим порекомендовала этот курс.
Спасибо Hillel IT school за организацию учебного процесса, не зря возвращаюсь за знаниями уже второй раз в эту школу, все на высоте! И отдельное спасибо нашему преподавателю Сергею за профессионализм в своём деле, за грамотную подачу материала!
Карина Михеенко

Карина Михеенко

Прошла курс Front-end Basic, осталась очень довольна. Спасибо школе за четкую организацию, спасибо преподавателям за то, что доступно объясняют сложные моменты. Я обязательно рекомендую школу Hillel друзьям и знакомым.

Несмотря на такое трудное время компания продолжила обучение хоть и с небольшим перерывом. По самому курсу - всё понравилось. Катя старалась достучаться любыми способами и примерами. Всё было достаточно понятно, а самое важное Закреплено!

Курсы и отдельно преподавателя рекомендую 🙂🔥

Суперовий курс для світчерів, які переходять з "роботи на дядю" у бізнесі до справжнього хардкорного IT. Дякую Владу ща цікаві лекції!
Александр Кусков

Александр Кусков

Хочу выразить благодарность школе Hillel за высокий профессионализм ! . Хотелось постоянно ходить на занятия ! И конечно особая благодарность нашему преподавателю курса - Роме Резникову . Спасибо за ответы на ВСЕ !!! заданные вопросы и атмосферу на занятиях !!!
Было очень интересно обучаться на курсе у Андрея! Очень дружелюбный и знающий преподаватель, всегда была обратная связь и стимул на поиск новых знаний и решений! Материал преподносился в удобной и понятной форме, что было важно для меня как гуманитария. В рамках курса бонусом было обучению английскому языку. Хочу также поблагодарить Ярослава Олейника - отличный преподаватель, благодаря которому получила новые знания по английскому, улучшила свои разговорные навыки, особенно, когда уроки проходили в виде дебатов. Спасибо, школа, за прекрасных преподавателей!

Цей курс — одна з кращих речей, що зі мною траплялося. Велике дякую школі та окрема подяка викладачеві Ані)) З цим викладачем я отримала набагато більше ніж очікувалося. Це справжній професіонал, на заняттях завжди намагаєшся не пропустити жодного слова, увібрати кожну дрібницю та пораду. Постійний зворотний зв'язок, викладач справді зацікавлений у твоєму результаті. Відмінна подача знань, ці лекції на вагу золота, буду переслуховувати ще дуже багато разів))

Домашки теж не завжди прості, змушують кипіти і працювати мозок на всі сто. Постійний вихід із зони комфорту та відчутне зростання після кожного завдання.

Також мені пощастило бути в дуже крутій групі, де хлопці завжди підтримували та мотивували))

Курс нелегкий, але супер ефективний та цікавий! Дякую!