Дитячий

Дитячий курс Створення додатків на Android + Java у Харкові

Курс присвячений розробці скриптів взаємодії користувач-смартфон, навігації в додатках, їх тестування в середовищах App Inventor, Android Studio, а потім на мові Java.

Дівчата та хлопці зможуть створити різні типи додатків і за допомогою фантазії та навичок програмування перетворити свій смартфон зі звичайного гаджета на термінал для оплати інтернет-покупок, ехолокатор, GPS-навігатор для туристів, пульт керування телевізором або навіть автомобілем.

Мета курсу

 • Навчитися створювати додатки на OS Android
 • Познайомитися з мовою програмування Java

Для кого курс

Курс для хлопців, які знайомі з блоковим (візуальним) програмуванням і хотіли б розвивати навички створення призначеного для користувача інтерфейсу вже для додатків на OS Android.

Програма курсу Створення додатків на Android + Java

 1. Базові принципи створення додатків1

  Основні дії при роботі з режимом дизайнер.

 2. Моноекранні додатки2

 3. Способи тестування і завантаження / установки програми на пристрій3

 4. Створення додатків4

  З рандомною генерацією чисел / об'єктів / файлів

 5. Типи пам'яті та способи її використання додатком5

  Змінні

 6. Створення інкрементальних додатків6

 7. Звукові та фізичні ефекти в додатках7

 8. Графіка і анімація8

 9. Мультиекранні додатки9

 10. Структура зберігання інформації «Список»10

  Застосування списків

 11. Використання медіа модулів у додатках11

 12. Обмін даними між пристроями і додатками12

 13. Бази даних та їх застосування13

 14. Створення програми «месенджер»14

 15. Взаємодія декількох баз даних15

 16. Робота з Android Studio16

 17. Основи Java17

 18. Основи XML18

 19. Теми та стилі додатків19

 20. Орієнтація і способи трансформації дозволу20

 21. Шаблон Basic Activity21

 22. Створення Menu, PopupMenu22

 23. Шаблон Navigation Drawer Activity і шторка23

 24. Повідомлення24

 25. Локалізація додатків25

 26. Життєвий цикл «активності»26

 27. Створення фінального додатку27

 28. Презентація свого додатку28

Сертифікат
Випускники отримують
сертифікат про закінчення курсу
з підсумковою оцінкою.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • Відеозаписи занять
 • Викладачі-практики
 • Класи з комп'ьютерами
 • Програма Hillel EVO
Відеоогляд школи

Працевлаштування

Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

В процесі навчання Студенти працюють над реальними проектами

Безкоштовні заняття з профільної англійської мови та спікінг-клаби

Додаткові відеокурси з актуальних технологій

Доступ до матеріалів залишається після закінчення курсу

Регулярні майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

Програми усіх курсів адаптовані під запити ринку

Програма для реалізації ідей Студентів та Випускників Школи
 • Iдея
 • Пітчинг
 • Команда
 • Реалізація
 • Презентація

Часті питання

Часті питання

Практично всі наші дитячі напрямки не передбачають будь-якого рівня знань для вступу на курс. Ми викладаємо для дітей різного віку з різним рівнем підготовки найбільш підходячим для захоплюючого навчання чином.

Ми завжди дуже відповідально намагаємося підходити до питання підбору Викладачів у нашій Школі. Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста. Також вони мають як досвід викладання в нашій Школі, так і досвід менторства за місцем їх професійної діяльності. У своїй манері навчання вони роблять упор на останні тенденції IT-ринку і виключно на свій особистий досвід для того, щоб наші Випускники мали найбільш затребувані знання і досвід роботи з конкретними кейсами.

Ви можете прочитати відгуки наших Студентів та Випускників на нашому сайті за цим посиланням. Ще ви зможете знайти відгуки і інформацію про нас на DOU.ua або можете прописати назву нашої Школи у Google, де ви також зможете побачити відгуки про нашу Школу у Google-акаунті або на Google-картах.

Ми дуже не хочемо перетворюватися у ще одну школу з величезними навантаженнями і купою знань, які потрібно за всяку ціну помістити в голови учнів. Наша мета — навчитися робити певні, реальні речі. Всі ці непрофільні заняття вчать дітей правильно спілкуватися один з одним, вміти дивитися на ситуацію з різних точок зору, придумувати нестандартні стратегії для вирішення різних завдань. Ці заняття будуть проходити в незвичайних форматах і ми постараємося зробити їх просто цікавими. Чого тільки варта англійська, на якій не буде нових правил граматики...

З нашого боку буде не зовсім коректно говорити про мінуси або плюси наших конкурентів. Але ми точно можемо відзначити наші сильні сторони, які говорять самі за себе, а вибір завжди залишається тільки за вами:

- ми намагаємося залучати до викладання тільки практикуючих фахівців з великим досвідом роботи у найбільших IT-компаніях міста;

- ми робимо упор на практичні заняття і на найбільш актуальну інформацію та необхідний функціонал, який зараз затребуваний при працевлаштуванні;

- всі заняття записуються на відео і відправляються нашим Студентам наступного дня, щоб вони могли повторно переглядати всі матеріали по курсу;

- у багатьох наших курсів є додаткові бонусні заняття і вебінари, такі як: вебінари з адміністрування на Linux і по базах даних, безкоштовні заняття з профільної англійської мови, а також додаткові заняття з рекрутером і технічним фахівцем, щоб наші Студенти мали додаткову підготовку до подальшого працевлаштування;

- всі наші класи комп'ютеризовані, і за кожним Студентом фіксується місце як в навчальному класі, так і в віддаленому особистому кабінеті (Learning Management System), де буде можливість переглядати всі необхідні матеріали по курсу і по завершенні навчання;

- у всіх наших Студентів та Випускників є можливість брати участь в програмі Hillel EVO, яка абсолютно безкоштовно надає додаткову практику зі створення власного проекту і отримання досвіду роботи в команді з нашими Викладачами навіть після завершення курсів!

Дитячий курс
Створення додатків на Android + Java

Харків

Хочете розпочати кар'єру в IT, але не визначились з напрямком?

Тоді цей тест для Вас! Відповіді на запитання тесту допоможуть визначити Ваші здібності, щоб було легше підібрати курс, який підійде саме Вам.