Дитячий
5

Дитячий курс 3D-моделювання Autodesk MAYA у Харкові

Курс детально розбирає 3D-пакет Autodesk Maya і навчає моделювати об'єкти будь-якої складності. На курсі вивчається професійний підхід до створення 3D-моделей, розглядаються всі тонкощі і нюанси роздруківки моделей. В результаті курсу ви навчитеся готувати файли і друкувати їх на 3D-принтері. Курс показує принципи і основи візуалізації та анімації 3D-графіки.

Даний курс розрахований на хлопців та дівчат з 12 років, які вже знайомі з основами 3D-графіки, а також на дівчат та хлопців з 14-17 років, які хочуть познайомитися з 3D-моделюванням.

Мета курсу

Навчитися моделювати 3D-об'єкти будь-якої складності і отримувати їх в реальності за допомогою сучасних технологій 3D-друку.

Курс допоможе вам

В результаті курсу ви навчитеся готувати файли і друкувати їх на 3D-принтері. Курс показує принципи і основи візуалізації та анімації 3D-графіки.

Викладач курсу

Вас буде навчати практикуючий фахівець, який працює в топовій компанії.

 • Андрій Шанидзе

  Андрій Шанидзе

  3D Generalist

Програма курсу 3D-моделювання Autodesk MAYA

 1. Знайомство з програмою Autodesk MAYA1

 2. Примітиви. Виділення. Компоненти об'єктів2

 3. Channel box. Attribute editor. Extrude, bevel3

 4. Outliner. Історія. Трансформація. Осі4

 5. Tool settings. Матеріали. Імпорт/експорт5

 6. Кастомізація. Прив'язки. Півот6

 7. Позиціонування. Дублювання. Хоткеі7

 8. Камера. Ізольоване виділення. Приховання об'єктів8

 9. Креслення. Розміри. Вимірювання9

 10. Інструменти полігонального моделювання10

 11. Булеві операції. Деформери11

 12. Симетрія. Cleanup12

 13. Триангуляція. Ретопологія13

 14. Нормалі об'єктів. 3D-сервіси14

 15. Технологія Subdiv моделювання15

 16. Проект 116

  Проектуємо справжній танк у масштабі.

 17. Проект 217

  Моделюємо Меха з всесвіту MechWarrior.

 18. Воксельний скульптинг в 3D Coat18

 19. Проект 319

  Моделюємо космічний корабель з всесвіту EVE Online.

 20. Порізка моделі для друку на 3D-принтері20

 21. Підготовка файлів до друку21

 22. Візуалізація в KeyShot22

 23. Візуалізація в Marmoset23

 24. Візуалізація в RedShift24

 25. Основи анімації25

 26. Створення простих анімаційних роликів26

 27. Створення повного анімаційного ролика27

 28. Композітінг проектів28

 29. Показ презентаційних роликів29

Сертифікат
Випускники отримують
сертифікат про закінчення курсу
з підсумковою оцінкою.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Відгуки випускників цього курсу

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • Відеозаписи занять
 • Викладачі-практики
 • Класи з комп'ьютерами
 • Програма Hillel EVO
Відеоогляд школи
Програма для реалізації ідей Студентів та Випускників Школи
 • Iдея
 • Пітчинг
 • Команда
 • Реалізація
 • Презентація

Часті питання

Часті питання

Так, безумовно. Багато наших курсів передбачають додаткову систему бонусів для тих Студентів, які хочуть продовжувати навчання у нашій Школі. Ця система полягає в тому, що в кінці курсу Студенти пишуть тест з пройденого матеріалу або здають підсумкову роботу, за підсумками яких отримують знижку на наступний курс даного напрямку:

- Студент, який має найвищий результат отримує знижку 25% на подальші курси;
- Студент, який посів друге місце, отримує 15% знижку;
- Студент, який виявився на третьому місці, отримує 10% знижку.

Все Студенти отримують знижку в розмірі 5% на будь-який з курсів Школи.

Ви можете прочитати відгуки наших Студентів та Випускників на нашому сайті за цим посиланням. Ще ви зможете знайти відгуки і інформацію про нас на DOU.ua або можете прописати назву нашої Школи у Google, де ви також зможете побачити відгуки про нашу Школу у Google-акаунті або на Google-картах.

Ми завжди дуже відповідально намагаємося підходити до питання підбору Викладачів у нашій Школі. Наші Викладачі — практикуючі фахівці в найбільших IT-компаніях міста. Також вони мають як досвід викладання в нашій Школі, так і досвід менторства за місцем їх професійної діяльності. У своїй манері навчання вони роблять упор на останні тенденції IT-ринку і виключно на свій особистий досвід для того, щоб наші Випускники мали найбільш затребувані знання і досвід роботи з конкретними кейсами.

Так звісно. У дітей будуть зміни, щоб вони змогли відпочити від моніторів і перекусити. Ми надаємо дітям різні частування та напої, але як таких обідів або сніданків на уроки ми не замовляємо. Але дитина завжди може взяти з собою обід і перекусити у спеціально відведений на це час.

З нашого боку буде не зовсім коректно говорити про мінуси або плюси наших конкурентів. Але ми точно можемо відзначити наші сильні сторони, які говорять самі за себе, а вибір завжди залишається тільки за вами:

- ми намагаємося залучати до викладання тільки практикуючих фахівців з великим досвідом роботи у найбільших IT-компаніях міста;

- ми робимо упор на практичні заняття і на найбільш актуальну інформацію та необхідний функціонал, який зараз затребуваний при працевлаштуванні;

- всі заняття записуються на відео і відправляються нашим Студентам наступного дня, щоб вони могли повторно переглядати всі матеріали по курсу;

- у багатьох наших курсів є додаткові бонусні заняття і вебінари, такі як: вебінари з адміністрування на Linux і по базах даних, безкоштовні заняття з профільної англійської мови, а також додаткові заняття з рекрутером і технічним фахівцем, щоб наші Студенти мали додаткову підготовку до подальшого працевлаштування;

- всі наші класи комп'ютеризовані, і за кожним Студентом фіксується місце як в навчальному класі, так і в віддаленому особистому кабінеті (Learning Management System), де буде можливість переглядати всі необхідні матеріали по курсу і по завершенні навчання;

- у всіх наших Студентів та Випускників є можливість брати участь в програмі Hillel EVO, яка абсолютно безкоштовно надає додаткову практику зі створення власного проекту і отримання досвіду роботи в команді з нашими Викладачами навіть після завершення курсів!

Дитячий курс
3D-моделювання Autodesk MAYA

Харків

Хочете розпочати кар'єру в IT, але не визначились з напрямком?

Тоді цей тест для Вас! Відповіді на запитання тесту допоможуть визначити Ваші здібності, щоб було легше підібрати курс, який підійде саме Вам.